Шини для навантажувачів

обслуговування

Важливо правильно підібрати покришки для вантажної техніки. Специфіка і сфера використання шин мають особливі вимоги до якості та параметрів навантаження.
Робота навантажувача найчастіше проводиться на малих швидкостях і практично безперервно. При цьому відбувається циклічне навантаження при підйомі й перевезенні всіляких вантажів. Звідси підвищені вимоги до міцності шини та здатності витримувати посилене навантаження. Також на виробництві та складах є фактор засміченості, що збільшує ймовірність проколу колеса.


Тіснота і вузькі проїзди також відносяться до факторів ризику для шини. Тому виробники покришок для навантажувачів розробляють гуму з високою стійкістю до механічних пошкоджень.
Правильний підбір дозволить зберегти працездатність техніки й ефективно організувати роботу навантажувача. Важливий фактор вибору таких шин — поверхня, на якій використовується навантажувач.


Залежно від типу покриття та умов експлуатації підбирається покришка з певними характеристиками. Якщо навантажувач використовується поза приміщенням і в різні пори року, необхідно врахувати прохідність покришки по снігу та обмерзлій дорозі.
Не менш важливі фактори при підборі — вантажність і індекс швидкості. Підбирається гума в залежності від технічних характеристик транспорту. Ціна залежить від компанії-виробника, діаметра, ширини й інших чинників.