Ремонт навантажувачів

обслуговування

Сервісний центр компанії «ЕКОПАРТ» виконує ремонт і технічне облуговування навантажувачів. Нашими майстрами проводиться ремонт і плановий огляд стану вилочних, фронтальних і ковшових навантажувачів від різних вітчизняних та зарубіжних виробників.


На підприємстві встановлено сучасне обладнання і є усі необхідні для виконання ремонтних робіт інструменти, підйомники і зварювальне обладнання. Професійні механіки зможуть виправити практично будь-яку несправність в мінімальні терміни. Проводиться ремонт двигуна, гальмівної системи і електрики, а також шиномонтаж та інше. На всі види ремонту надається гарантія, а якість приємно порадує найвимогливіших клієнтів.


Крім ремонту навантажувачів різних марок і років випуску, компанія «ЕКОПАРТ» пропонує продаж запасних частин для планової заміни. При необхідності можна замовити необхідні деталі, які професійні майстри встановлять, щоб повернути навантажувачам робочі функції. Уточнити скільки коштує ремонт навантажувачів різних моделей можна після консультації і візуального огляду фахівцем. Постійні клієнти оцінили переваги співпраці з нашими ремонтними майстернями, що дозволяє заощадити не тільки кошти, а й час, який цінується набагато більше.